Podręcznik do nauki chemii ogólnej i nieorganicznej dla pierwszych klas liceum i technikum

Publikacja Romualda Hassa, Janusza Mrzigoda oraz Aleksandry Mrzigod to jest chemia 1 zakres podstawowy, jest przeznaczony w głównej mierze dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę z chemią na poziomie pierwszej klasy liceum lub technikum. Podręcznik został tak zbudowany, by przyswojenie wiedzy z zakresu chemii ogólnej oraz nieorganicznej przychodziło uczniom z wielką łatwością. Publikacja zawiera wszelkie zadania przygotowujące pierwszoklasistów do zdania egzaminu końcowego z chemii. To jest chemia 1 zakres podstawowy, ułatwia zrozumienie wszelkich niezbędnych zagadnień chemii nieorganicznej. Na początku rozdziału znajduje się przypomnienie informacji ze szkoły podstawowej. Dzięki temu uczeń może zrozumieć wiedzę zdobytą w danym rozdziale. 

Dlaczego warto sięgnąć podręcznik, to jest chemia 1 zakres podstawowy?

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy to kompleksowy zbiór wiedzy o chemii organicznej na poziomie podstawowym. Odpowiedni dopasowana struktura wszystkich tematów zamieszczonych w książce pozwala na szybsze przyswojenie uczniom treści. Dzięki takiemu układu publikacja jest niezwykle przyjemna w nauce podczas przygotowań do egzaminu. W podręczniku zostały zamieszczone liczne infografiki oraz rysunki pomagające zrozumieć niezwykle złożone procesy chemiczne, które zachodzą w otaczającym nas świecie. Obszerne wyjaśnienia opisane krok po kroku w podręczniku pozwalają na przeprowadzenie różnych doświadczeń chemicznych, bez żadnego problemu. W każdym rozdziale znajduje się specjalna zakładka Podsumowanie pozwalające sprawdzić aktualny stan wiedzy ucznia. Pozwala również na szybkie powtórzenia materiału przed lekcjami. Podręcznik posiada bardzo liczne zadania oraz sposoby na ich rozwiązanie, a także treningi maturalne. 

Dlaczego podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy, jest tak popularny?

Nauka z podręcznikiem do chemii, a zwłaszcza z publikacją To jest chemia 1 zakres podstawowy skuteczna nauka, nigdy wcześniej nie była łatwiejsza. Wiele ciekawych elementów zamieszczonych w książce takich jak Zapamiętaj lub podsumowanie sprawia, że jakakolwiek nauka przed trudnym egzaminem jest niezwykle prosta i efektywna.