Książka do nauki to jest chemia 1 zakres podstawowy

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy przeznaczony, jest dla uczniów najmłodszych klas szkół licealnych. Książka zapewnia studentom zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu chemii ogólnej i nieorganicznej. Podręcznik został tak skonstruowany, by zamieszczone w nim materiały wykształciły w studentach praktyczne umiejętności z zakresu chemii. Ułatwia on zrozumienie oraz przyswojenie najnowszych zagadnień dzięki zastosowaniu na początku każdego rozdziału przypomnienia podstaw ze szkoły podstawowej. Publikacja pomaga w przypomnieniu wiedzy z lat poprzednich, za pomocą takiej zakładki jak to było w szkole podstawowej oraz jest na to sposób. Autorami podręcznika to jest chemia 1 zakres podstawowy, są Aleksandra Mrzigod, Romuald Hassa oraz Janusz Mrzigod. 

Jakie umiejętności rozwija podręcznik, to jest chemia 1 zakres podstawowy?

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy, rozwija w uczniu umiejętności projektowania różnych doświadczeń chemicznych. Pozwala również na opisywanie wszelkich obserwacji, a także formułowania wniosków. Każdy eksperyment jest dokładnie opisany oraz wyjaśniony, tak by uczeń mógł go w pełni zrozumieć. Publikacja zawiera wszystkie zadania, które przedstawiają krok po kroku, w jaki sposób je rozwiązać. W ten sposób student wykształca w sobie umiejętności obliczeniowe. Książka zawiera kompleksowe wytłumaczenie niezwykle złożonych procesów, które zachodzą w chemii. To jest chemia 1 zakres podstawowy, ułatwia powtórzenie materiału, przed klasówkami lub sprawdzianami, a to wszystko dzięki zastosowaniu podsumowań zamieszczonych na każdym końcu rozdziału. 

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy jest zbudowany pod młodego ucznia

Podręcznik to jest chemia 1 zakres podstawowy, jest przeznaczony dla wszystkich uczniów rozpoczynających przygodę w liceum ogólnokształcącym lub w technikum. Publikacja zawiera zbiór ponad 200 praktycznych zadań dla wszystkich działów podręcznika. Dzięki uporządkowaniu zgodnie ze stopniem trudności oraz podzielenie ich według różnych zagadnień pozwala uczniom szybko się uczyć przed każdym egzaminem.